All 4 Teens
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
All 4 Teens

Swe za mlade lude tinejdzere!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Kako se oporawiti posle raskida?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
~♥~Last Hope~♥~
<< Admin >>
>
~♥~Last Hope~♥~


Strelac Broj poruka : 329
Datum upisa : 10.07.2009
Godina : 30

Kako se oporawiti posle raskida? Empty
PočaljiNaslov: Kako se oporawiti posle raskida?   Kako se oporawiti posle raskida? EmptyNed Jul 12, 2009 11:44 am

Pa kako...?
Nazad na vrh Ići dole
https://all4teens.serbianforum.info
~Brancica~
<< New Member >>
>
~Brancica~


Vaga Broj poruka : 105
Datum upisa : 17.07.2009
Godina : 33

Kako se oporawiti posle raskida? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se oporawiti posle raskida?   Kako se oporawiti posle raskida? EmptyPet Jul 17, 2009 7:54 pm

Joj ja zaista ne znam...Uvek sam imala neke bezveze i neozbiljne veze koje su kratko trajale, ja sam uvek njih ostavljala a ne oni mene pa se ni nisam osecala nesto lose da bih morala da se oporavljam na neki "specijalan" nacin....
Trenutno sam u veoma ozbiljnoj vezi koja traje vec 7 meseci, prvi put u zivotu iskreno volim...Trenutno ne mogu ni da zamislim nas dvoje kako raskidamo a kamoli kako da se oporavim od toga...
Ali verujem da je u tim trenucima najbolje provoditi sto vise vremena sa prijateljima, porodicom...
Nazad na vrh Ići dole
<3 The Sladja xD <3
<< New Member >>
>
<3 The Sladja xD <3


Blizanci Broj poruka : 122
Datum upisa : 17.07.2009
Godina : 27
Lokacija : In My WoRlD...<3

Kako se oporawiti posle raskida? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se oporawiti posle raskida?   Kako se oporawiti posle raskida? EmptyPet Jul 31, 2009 4:40 pm

Pa...preboli i nastavi dalje..jer zivot mora da ide dalje...msm doci ce i drugi decko/devojka...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sweiswasta.tk
*bitch*
<< New Member >>
>
*bitch*


Škorpija Broj poruka : 46
Datum upisa : 17.07.2009
Godina : 28
Lokacija : na pustom ostrvu sa Pidzom..lolz..sta cu da mu raaadim:)

Kako se oporawiti posle raskida? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se oporawiti posle raskida?   Kako se oporawiti posle raskida? EmptyPon Avg 10, 2009 9:59 pm

<3 The Sladja xD <3 ::
Pa...preboli i nastavi dalje..jer zivot mora da ide dalje...msm doci ce i drugi decko/devojka...
jel si imala decka do sad..?
eh kad bi to moglo tako...evo proslo je 2meseca skoro i jos se nisam oporavila..i bila sam sa drugima..ali sve je to bilo glupo...on je on...
Nazad na vrh Ići dole
*Dream...<3
<< New Member >>
>
*Dream...<3


Broj poruka : 13
Datum upisa : 03.04.2012

Kako se oporawiti posle raskida? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se oporawiti posle raskida?   Kako se oporawiti posle raskida? EmptyUto Apr 03, 2012 8:05 pm

*bitch* ::

eh kad bi to moglo tako...evo proslo je 2meseca skoro i jos se nisam oporavila..i bila sam sa drugima..ali sve je to bilo glupo...on je on...

U tome je fora,sto ne mozes da prebolis jer jedan deo tebe ce uvek da ga voli... <3 Mozda zvuci nemoguce,ali postoje devojke koje nemogu da prebole raskid sa voljenom osobom... Onda umiru,jer neuzvracena ljubav boli... ://
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako se oporawiti posle raskida? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako se oporawiti posle raskida?   Kako se oporawiti posle raskida? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako se oporawiti posle raskida?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako udowoljiti zheni,a kako mushkarcu...
» Kako udowoljiti zheni,a kako mushkarcu...
» Kako najlakse raskinuti?
» kako se sminkati ....:)
» Kako vam se cini look?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
All 4 Teens :: L♥ve :) :: Raskid-
Skoči na: